Rövid leírás:
- Kijelző: 3½ digit
- DC V: 0.1 mV - 500 V
- AC V: 0.1 V - 500 V
- DC A: 0.1 μA - 10 A
- Ellenállás: 0.1 Ω - 2 MΩ
- Méret: 144 x 70 x 32mm
MAXWELL Digitális multiméter 0,1mv/0,1V-500V 0,1μA-10A (25210)
- Kijelző: 3½ digit
- DC V: 0.1 mV - 500 V
- AC V: 0.1 V - 500 V
- DC A: 0.1 μA - 10 A
- Ellenállás: 0.1 Ω - 2 MΩ
- Méret: 144 x 70 x 32mm
A Maxwell műszerek új MP sorozata a kompakt méretű műszerek kategóriáját erősíti. Alapfunkcióin kívül fényérzékelős automata háttérvilágítással és érintés nélküli feszültség kereséssel van ellátva. Strapabíró készülékháza biztosítja a probléma mentes használatot minden körülmények között.
Tulajdonságok:
- Érintkezés nélküli feszültség detektálás
- Dióda teszt
- Fáziskeresés fény- és hangjelzéssel
- Szakadás vizsgálat
- Négyszögjel kimenet
- Adattartás
- Automata háttérvilágítás
- Hangjelzés
Tartozék:
- Tesztkábel
- Csuklópánt
- Elem (1 x 9V - 6F22)
Kellékszavatosság (A.SZ.F. 8.pontja – Jótállás, szavatosság, termékszavatosság)
A kellékszavatosság lényegében azt jelenti, hogy bármilyen termék eladásáról is legyen szó, a kötelezett (a termék eladója, a szolgáltatásnyújtást teljesítő fél) a termék hibájáért (pontosabban: a vásárláskor a termékben már meglévő hiba-ok miatt bekövetkező hibáért) kellékszavatossági felelősséggel tartozik.
A gyártói kellékszavatosság nem terjed ki a termék nem megfelelő használatából, tárolásából és a szélsőséges fizikai igénybevételből adódó sérülésekre, illetve a természetes elhasználódásra.
Hasonló termékek
Kártyás fizetés szolgáltatója:

Elfogadott kártyák: