Üzenet
Töltődik...
Szerszámoutlet logó
FESTOOL MFS 400 Marósablon

Rövid leírás:

  • Derékszögű (300 x 100 mm) vagy kerek (Ø 600 mm) kimarásokhoz.
  • Minden másológyűrű rögzítéséhez alkalmas felsőmaróhoz.

FESTOOL MFS 400 Marósablon (492610)

Cikkszám: 492610
  • Derékszögű (300 x 100 mm) vagy kerek (Ø 600 mm) kimarásokhoz.
  • Minden másológyűrű rögzítéséhez alkalmas felsőmaróhoz.
Ár: 149.900 Ft (118.031 Ft + 27% ÁFA)
Az ár érvényes: 2025. március 28-tól a készlet erejéig
Mennyiség: darab
Termék elérhetőség: RendelésreA készletinformáció tájékoztató jellegű, melyről további adatokat sem telefonon, sem e-mailben nem tudunk közölni, mivel az folyamatosan változik személyes és online forgalmunk miatt. Pontos információért kérjük, személyesen keresse fel üzletünket.
Válassz még 25.000 Ft értékben termékeket, és ingyenesen szállítjuk futárszolgálattal Magyarország egész területén!
Ár: 149.900 Ft
darab
Leírás
Garancia
Kiszállítás
Dokumentumok
  • Abszolút precizitású kivágások és ívek a profilon lévő milliméterpontos skála révén
  • Tökéletesen a munkadarabhoz igazítva a szögütköző segítségével
  • Gyors rögzítés – a munkadarab rögzítése a csavaros és karos pillanatszorítók számára előgyártott hornyokkal
  • Szisztematikusan bővíthető – hosszabbítókkal 200 mm-től 2000 mm-ig

Főbb alkalmazási területek:

  • A sablon gyorsan rögzíthető a munkadarabon a csavaros- és a karos pillanatszorítók részére kiképzett rögzítő horonynak köszönhetően.
  • A multi marósablon az állítható profiloknak és a különböző tartozékoknak köszönhetően sokféle feladatra alkalmazható, pl. a négyszögletes és a kerek kivágások marására.

Szállítási terjedelem:

  • 2x szögütköző
  • Lebillenés elleni védelem
  • Körmaró készlet
  • MFS csavarhúzó
  • Kartonban

All-inclusive garancia

https://www.festool.hu/szerviz/all-inclusive-garancia

 

Élvezze az all-inclusive garancia átfogó szervizszolgáltatásaival járó előnyöket. Ha új Festool gépét a vásárlásától számított 30 napon belül online regisztrálja, akkor az első három évben Ön teljes körű biztosítást élvez. Így arra koncentrálhat, ami számít: a munkájára

 

(All-inclusive garancia – érvényes az összes a vásárlástól számított 30 napon belül regisztrált Festool gépre. A Festool garanciális szolgáltatási feltételei a www.festool.hu/garanciális-feltételek oldalon találhatók)

 

Regisztrálja most gépét

 

Teljes körű ingyenes javítás

 

Gyors, alapos és az első három évben teljesen díjmentes. Kicseréljük a tipikus kopóalkatrészeket is valamin a garancia érvényes az akkumulátorra és a töltőkészülékre is.

 

(„Teljes körű ingyenes javítás “érvényes az akkuegységekre és a töltőberendezésekre is, azonban ez nem érvényes az egyéb fogyóanyagokra és tartozékokra, valamint akkor, ha a felhasználó saját maga szerelte szét a készüléket, a szakszerűtlen használat, nem eredeti alkatrészek használata által okozott károkra, a normál felhasználást jelentősen meghaladó igénybevétel esetén)

 

Most új! Online javítási szolgáltatás igénylése! 

Tudjon meg többet 

 

Lopás esetén cserekészülék

 

Csekély összegű önrész ellenében az első három év során ellopott gépe helyett új cserekészüléket adunk. A Power Station termékcsoport termékeinél ettől eltérő önrész szükséges nettó 357.100 HUF (ÁFA nélkül) összegben.

Tudjon meg többet 

 

Garantált eredeti alkatrészek

 

Minden pótalkatrész legalább tíz évig rendelkezésre áll. Ha nem tudjuk biztosítani, egy új gépet adunk Önnek ingyen.

Tudjon meg többet 

 

Az all-inclusive garancia garanciális feltételei - garancia és a Festool GmbH egyéb szolgáltatásai: 

https://www.festool.hu/szerviz/garanci%C3%A1lis-felt%C3%A9telek

 

Egyéb FESTOOL termékek esetében az A.SZ.F. 8. pontja (jótállás, szavatosság, kellékszavatosság és termékszavatosság) a mérvadó. 

 

A gyártói kellékszavatosság nem terjed ki a termék nem megfelelő használatából, tárolásából és a szélsőséges fizikai igénybevételből adódó sérülésekre, illetve a természetes elhasználódásra.

Használati útmutató

Hasonló termékek

© 2025 AKMÉ Kft. - Minden jog fenntartva
készítette: WebDeb - Ahol a weblapok születnek...